Hakkımızda

10 Ocak 2021 tarihinde kurulan Eklem Bacaklılar internet sitemiz siz değerli ziyaretçilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar. Eklem Bacaklılar internet sitesini kurmamızdaki amacımızdan söz edeceğiz.

Dünya’da ve Türkiye’de yer alan tüm Eklem Bacaklılar türlerini ele alarak, siz değerli ziyaretçilerimize en iyi bilgiyi aktarabilmektir amacımız. Birçok hayvansever tarafından dahi nefret edilen bu hayvanları topluma kabul ettirebilmek, gördükleri zaman korkup kaçmak veya üzerine basıp öldürmek yerine olabildiğince nazik davranıp o canlının yaşamını devam ettirmeleri için çaba sarf edeceğiz.

Eklem Bacaklı türlerinden karıncayı zararsız, kelebeği sevimli ve romantik bulan kişiler için aynı türden hayvan olan örümcekleri, akrepleri, ıstakozları ve yengeçleri de sevimli bulmaları için elimizden gelen tüm çalışmaları yapacağız.

Eklem Bacaklılar sitemiz üzerinden aklınıza takılan her soruyu uygun kategoride yer alan konu içerisine girip yorum yaparak sorabilirsiniz. Elimizden gelenin en iyisini yaparak sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız.